Tip na originální vánoční dárky: fotokalendáře, fotoknihy a fotoplátna

Blíží se Vánoce a všichni už přemýšlíme, čím potěšit své blízké. Zároveň máme díky mobilním telefonům s fotoaparáty spoustu fotografií, které si většinou někam uložíme a málokdy si je znovu prohlížíme. Fotodárky jsou proto pěkným a oblíbeným řešením, jak potěšit na Vánoce své blízké a zároveň využít nastřádané fotografie.

Na našem webu www.hezkefotodarky.cz najdete spoustu možností, jak potěšit své nejbližší – rodiče, partnery nebo kamarády. Všechny fotoprodukty si navíc snadno vyrobíte sami. Stačí vybrat fotografie a nahrát je do připravených šablon na webu. Strávíte tak hezké chvilky při vybírání fotografií a přípravě dárků. A navíc vás může zahřát pocit, že s našimi fotodárky zároveň i pomáháte, neboť Tiskárna Broumov je jediným sociálním podnikem svého druhu v České republice, který zaměstnává i hendikepované, a naplňuje tak koncept společenské odpovědnosti.

První možností jsou fotokalendáře. Najdete zde několik druhů. Můžete vybrat klasický fotokalendář stolní (ideální třeba na kancelářský stůl) či kalendář nástěnný, který ozdobí jakoukoliv místnost v domě. Kalendář Maximus nejvíce ocení rodina fungující ve složitějším časovém řádu. U magnetického kalendáře pak nemusíte řešit, jak ho pověsíte na zeď – stačí ho přiložit třeba na ledničku.

V posledních letech jsou také velmi oblíbené fotoknihy. V nich lze nejlépe uplatnit fotografie sesbírané za celý rok a potěšit vzpomínkami celou rodinu. Volit můžete z mnoha variant: podle předdefinované šablony, formátu nebo vazby – na výběr je buď vazba kroužková, která se snadno otáčí, nebo standardní lepená.

Pro krásné a povedené záběry, které si zaslouží velké zvětšení, můžete využít třetí možnost: fotoplátna či fotoobrazy. Je to dárek, který zkrášlí vaši domácnost a při každém pohledu vám bude připomínat ty nejhezčí vzpomínky. V případě fotoplátna je fotografie přenesená na umělecké fotoplátno a napnutá v dřevěném blind rámu. Zvolíte-li variantu fotoobrazu, bude vaše fotografie vytištěná na satinovaném fotopapíře a zarámována v hliníkovém clip rámu se snadným zavěšením.

Fotoplátna / fotoobrazy